bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

job.osp-ua.info - робота та навчання в Україні
Головна
Вакансії
Резюме
Додати вакансію
Додати резюме
Трудове законодавство
Як правильно скласти резюме
Приклад резюме (укр)
Приклад резюме (рос)
Курси валют НБУПортал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордономВакансія:
Спеціальність: независимый менеджер Місто: Бориспіль
Дата розміщення: 21.08.13 15:29 Освіта: Будь-яка
Телефон: 000000000000 Досвіт роботи: 1 роки
E-Mail: Тип роботи: Не важливо
Зарплатня: 1000  $ Вік: 18
Вебсторінка: Стать: Не важливо
Опис роботи:

Добрий День!

Мене звати Володимир. Прошу приділити мені 10 хв Вашого часу, і я розповім як можна РЕАЛЬНО заробити в інтернеті.

Це НЕ кидалово, повірте. Ваш зароботок-тільки у Ваших руках! Я НЕ буду пропонувати Вам переклади текстів чи інтернет-опитування, і всяку нісенітницю про піраміди маркетингу.

Я хочу запропонувати реальну роботу ВДОМА. Все що від Вас буде потрібно це 21 ГРН (ТІЛЬКИ І ВСЬОГО, НІЯКИХ позахмарні суми) І 10 ХВ. Вашого часу. Не будемо тягнути гуму і перейдемо відразу до суті. Я можу запевнити Вас, що тут Ви не будете жертвою таких аферистів, більше того Ви нічого не втратите!

Робота полягає в тому, що Вам треба буде створити в WEBMONEY свій власний інтернет-гаманець, куди надходитимуть наступні перечісленія.

Як це ПРАЦЮЄ, розповідаю: Цей проект проводиться спеціально для більш широкого розвитку міжнародної платіжної системи «WebMoney». Тому, я не знаю який за рахунком учасник проекту я, але теж хочу в ньому брати участь, тому що за 1 місяць роботи я зміг заробити десь 5500 гривень. і хочу продовжувати ДАЛІ. Чимало скажуть-ТА ВІН жене! (прошу вибачення за жаргон) ЦЕ НЕМОЖЛИВО! Але так можуть говорити люди які нічого не роблять для досягнення своїх цілей!! Вони тільки будують плани, цілі, мрії , але їхні мрії часом і залишаються тільки мріями. А ПОТРІБНО РИЗИКУВАТИ, потрібно щось робити, а не сидіти "Вконтакте" і читати новини і заздрити: блин така шмотка, така машинка, дача, а вона відпочивала в Греції-я теж хочу. Хочемо , але нічого для цього не робемо. СТІЙ! ЗУПИНИСЬ, ВИСТАЧИТЬ «Філософія НА ДИВАНІ» =)), пора діяти! ЖИТТЯ ПРОХОДИТЬ і можливості теж. І потрібно використовувати їх (поки вони є) на ПОВНУ ПОТУЖНІСТЬ! Чому-так тому що в світі стільки всього цікавого, стільки всього нового і на все потрібні ГРОШІ. А як зароботать гроші я вам зараз розповім: АЛЕ попереджаю відразу - потрібно буде трохи попрацювати.Так що якщо ви цілеспрямована людина-спробуйте - і у Вас вийде, ОБОВ'ЯЗКОВО!

ЧИТАЙТЕ ДУЖЕ УВАЖНО!!!! У WEBMONEY створюєте свій власний інтернет-гаманець, куди надходитимуть наступні перерахування. Туди закиньте 25 грн. (Пару грн. Підуть на комісію), з них по 3 грн. перешліть на 7 інтернет-гаманців WEBMONEY, вказані нижче. (Думаю, це не така вже й велика сума!) Потім викреслити перший (верхній) гаманець зі списку, тим самим змістивши список на сходинку вгору. Внаслідок чого сьомий рядок звільняється, куди Ви впишіть номер свого інтернет-гаманця. Після цього Ви копіюєте це повідомлення, але вже з Вашими даними на сьомому рядку, і закидаєте його на всілякі форуми і безкоштовні дошки оголошень. Після всієї цієї виконаної роботи через пару тижнів у Ваш інтернет-гаманець поступово почнуть надходити гроші!! Запитайте, чому через пару тижнів? Просто людям, хто прочитав Ваше оголошення, потрібно буде час для підготовки та реєстрації, самі розумієте! Спочатку це будуть невеликі надходження, але незабаром доходи почнуть рости неймовірно!! Зрештою дійде до того, що кожні кілька хвилин на Ваш рахунок буде надходити в середньому мінімум по 9 грн. Нижче я вкажу приклад системи надходжень за розміщені оголошення. При вкладенні всього 21 грн. за пару тижнів Ви можете заробити не одну тисячу гривень, або навіть десятків тисяч гривень (залежно від Ваших зусиль). РЕЗУЛЬТАТ буде приголомшливим! Якщо Вас зацікавила моя оголошення і 21 грн. для Вас не є величезним станом, то дочитайте його до кінця і точно слідуйте покрокової інструкції! ПАМ'ЯТАЙТЕ, ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ! Почніть заробляти ПРЯМО ЗАРАЗ! ЗРОБІТЬ 3 впевненим КРОКИ ДО УСПІХУ І ОТРИМАЙТЕ НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, НІЖ МОГЛИ Б ПРИПУСТИТИ! Даю 100% - ву гарантію, що Ви залишитеся задоволені своїми зростаючими надходженнями! Вдачи Вам! У Вас все вийде!

Покрокова інструкція.

1 КРОК. Увійдіть у системі "WebMoney Keeper Mini", яка знаходиться за адресою: https://start.webmoney.ru Далі створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAH (тобто валюта гривня) і покладіть на свій рахунок 25 гривень, (21 гривню для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%. Як це можна зробити? Всі способи описані поадресу: http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/. Особисто я поповнив рахунок через Приват-24. Вибирайте той, який найбільш зручний для вас (придивіться в супермаркетах, де стоять термінали для поповнення мобільних, побачите "i-box'', там є функція" електронні гроші ", зайдіть туди і знайдіть WebMoney, введіть номер свого гаманця і справу зроблено).

2 КРОК. Тепер потрібно перевести по 3 гривні на кожен з нижчеперелічених гаманців. Для цього необхідно увійти в свій Гаманець і вибрати функцію "передати WM" - потрібно вказати номер гаманця, на який буде здійснений переклад, суму - 3.00, потім у полі "примітка" ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно написати "прошу внести мене до списку WebMoney" (тоді мережеві модератори ідентифікують Вас в системі, і Ви зможете переводити у готівку дохід через банк з виведенням на картку VISA або MasterCard), потім натиснути на кнопку: OK. У новому вікні Вас попросять підтвердити переказ грошей КОДОМ, натисніть кнопку "відправити" і Вам відразу прийде СМС повідомлення з необхідним кодом, яке Ви введете у вікно, позначене червоною крапкою. Натисніть ОК. Повторіть так з кожним з 7-і гаманців, наведених нижче. Отже, відправте по 3 гривні на кожен з таких рахунків

1. U298382507072

2. U444044103631

3. U155846570168

4. U109024126815

5. U385921713537

6. U215446656661

7. U539829962833

ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід необхідно відправити НА КОЖЕН із цих 7 гаманців по 3 гривні - інакше мережними модераторами webmoney гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти дохід.

Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ій - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-го і 7-ий - на місце 6-го! А в 7-ий номер, який виявився порожнім, впишіть НОМЕР Вашого гаманця!

3 КРОК. Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку, яку ви без праці можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад, /, посилання на сраніцу розміщуйте на форумах але НЕ МЕНЬШ, НІЖ на 50-100 форумах і стрічках новин (News Groups) . ЗАПАМ'ЯТАЄТЕ - ЧИМ БІЛЬШЕ ви розмістите, тим вищим буде ваш дохід. І цей дохід буде прямо залежати від ВАС. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 25000 гривень - ЦЕ МІНІМУМ! протягом 2, 5 місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід! ОТЖЕ, коли ви досягнете першої ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ!!! ЦЕ ВАРТО всього 21 грн. - не велика сума в наш час і ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра ....! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуки роботи, форумах, дошках оголошень. Удачі Вам!!

Дійте! Погано живуть ті, які все життя лише збираються жити! ДАВАЙТЕ Ризикніть!! АДЖЕ Ви нічого не втрачаєте

Як поширювати інформацію на форумах (дошках і інших відповідних місцях)

1. Відкриваємо пошуковик http / / rambler., Http / / yandex., Http / /, http / / aport., Http / /. 2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум віддалена робота» або «форум надомна робота» або «форум робота на дому» або «форум почати нову тему робота» і т. д. і т. п. (без лапок). Пошуковик знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тем форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу, і т. п. сайти (розділи про вакансії).

3. Розберемося з Job. (Найвідвідуваніший сайт) - потрібно ввести дані. У полі «посаду» - наприклад: «співробітник для віддаленої роботи на дому», або «незалежний менеджер» і т. п. - У полі «вік» - вкажіть «з 18 до 80». «Освіта та Досвід роботи» - пропустіть, (хоча в освіті раджу поставити «Середня»). - «Заробітна плата» - «від $ 1000». - «Пол» - не має значення. - «Графік роботи» - «вільний» - «Зайнятість» - «будь-яка». - «Місто» - Ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Найкраще, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться? Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для «Донецька», «Київа» або «Бердянська», то людина, скажімо, з міста Одеси ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО. (Це легко для сайтаJob., Потрібно поміняти тільки місто, все інше повторно вводити не потрібно). Це займе 1 - 2 години. Результат Ви побачите вже вранці. - «Текст оголошення» - (не більше 2000 символів) 2000 символів досить багато (порівняно з іншими сайтами). Тому і написати можна багато, але не потрібно! - «Контактна інформація» - «Ім'я» - Вводь своє ім'я або псевдонім - «Телефон» - телефон потрібно вказувати обов'язково. «Розміщення вакансії» - Розділ «Інші сфери діяльності» та «Інформаційні технології та Інтернет» - «Термін зберігання» - на всі «30 днів». Якщо ви дійсно хочете того доходу, який був описаний вище, Вам потрібно в графі «Термін зберігання» ставити 3 (або 1) дня і раз на 3 (або 1) дня кидаємо ОГОЛОШЕННЯ НА ВСІ МІСТА ЗНОВУ! Тоді у Вас буде багато клієнтів, яким Ви будете надсилати цей файл! Подібним чином можна заповнювати поля і на інших подібних сайтах
Додатково на http://slorcisa0

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Проект - Міста України
Алушта
Алчевськ
Бахмач
Бердичів
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Васильків
Вишгород
Вінниця
Вознесенськ
Волочиськ
Гадяч
Городня
Житомир
Золотоноша
Калуш
Карлівка
Київ
Ковель
Коростень
Куп'янськ
Куп'янський район
Миколаїв
Миргород
Нетішин
Ніжин
Нікополь
Новоград-Волинський
Пирятин
Прилуки
Прилуцький район
Ромни
Сарни
Свалява
Світловодськ
Севастополь
Сєвєродонецьк
Скадовськ
Сміла
Фастів
Хмільник
Черкаси
Чернігів
Южноукраїнськ


   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

© Проект Інституту Трансформаціїї Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Робота в Україні" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985 e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa